Publiczne Przedszkole Specjalne nr 21 Chatka Puchatka

Logo szkoły

ul. Malczewskiego 23

2024-06-06 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

W czwartek świętowaliśmy wspólnie z rodzicami Dzień Rodziny. Z tej okazji w przedszkolu odbył się „ Eko Festyn Rodzinny.”

Nasze przedszkolaki przygotowały dla rodziców krótki występ, przedszkolnej grupy teatralnej pt. "EKO jest spoko", następnie rodzice i dzieci mogli oddać się wspólnej zabawie na zorganizowanych przez personel stacjach wpisujących się w klimat ekologii. Wspólną zabawę zakończyło rozstrzygnięcie  nastąpiło konkursu na EKO przekąskę.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przyrządzenie pysznych potraw.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Festynu!

Ogromne podziękowania należą się również pani Joannie Dybowskiej z  C.CH Galaxy za ufundowanie paczek dla dzieci, a także Panu Karolowi Mikutowskiemu z Agencji Reklamowej Anny Turkiewicz za ufundowanie nagród rzeczowych za udział w konkursie oraz  lodów dla naszych pociech.

Dziękujemy również uczniom z klas mundurowych z ZCEMiP,  motocyklistom z grupy Szczecińskich   Motoświrusów oraz Pani Agnieszce Oziewicz za uatrakcyjnienie festynu bajkowymi animacjami.

To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci!